Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року прикарпатці сплатили до бюджету понад 5,6 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

15.09.2022

За січень-серпень 2022 року прикарпатці сплатили до бюджету понад 5638,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 1451,3 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Із загальної суми платежів до державного бюджету надійшло 1190,7 млн грн цього податку, що на 135,3 млн грн більше, ніж торік. Місцеві скарбниці отримали 4447,5 млн грн, що на 1316 млн грн більше показника минулого року.

Нагадаємо суб’єкти господарювання, які нараховують, виплачують дохід, який підлягає оподаткуванню на користь фізичних осіб, зобов’язані утримати податок на доходи фізичних осіб та сплатити його до бюджету.

Якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету протягом трьох банківських днів з дня що настає за днем такої виплати. Водночас, якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується платнику податку, то податок необхідно сплатити до бюджету не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.