Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Майже 34 мільйони гривень податків та штрафів за порушення законодавства донарахували бізнесу прикарпатські податківці

29.09.2022

На сьогодні працівниками обласної податкової служби завершено 109 документальних позапланових перевірок з підстав, визначених в п.п.78.1.7 ПКУ (ліквідація) та п.п.78.1.8 ПКУ (від’ємне значення з ПДВ більше 100 тис. грн. та бюджетне відшкодування) юридичних осіб Івано-Франківщини, за результатами яких донараховано до сплати 25,1 млн гривень узгоджених податкових зобов’язань, з яких уже 8,7 млн гривень сплачено до бюджету. Про це повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франквській області.

Чимало порушень податківці виявляють під час перевірок операцій з ПДВ. Так завдяки пильності працівникам служби вдалося упередити неправомірне бюджетне відшкодування податку на суму 6,6 млн гривень, а також зменшити збитки підприємств на 9 млн гривень.

Також за 8 місяців поточного року податківці здійснили 602 фактичні перевірки, донарахування за якими склали 8,5 млн гривень, з яких уже до бюджету сплачено 5,36 млн гривень.

В Головному управлінні ДПС в області нагадають платникам на необхідності добросовісної сплати податків, яких так зараз потребує країна у боротьбі з російським агресором, та дякують усім, хто сумлінно сплачує податки і тримає економічний фронт держави. Разом до ПЕРЕМОГИ!