Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року майже на третину зменшилась кількість боржників, що заборгували сплату податків та зборів до бюджету Богородчанської територіальної громади

28.07.2021

Напрямок роботи над зменшенням податкової заборгованості та над упередженням її виникнення є вкрай важливим для ефективного функціонування будь-якої територіальної громади. Тому обговорення даного питання й стало основною темою зустрічі  представників органів місцевого самоврядування  громади та представників податкової служби.

Зокрема, державний ревізор-інспектор Тисменицького відділу по роботі з податковим боргом управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС в Івано-Франківській області Григорій Калинюк  зауважив, що необхідно посили заходи щодо погашення податкової заборгованості платниками, сума якої менша за 3060 гривень, адже в сумарна кількість таких боргів по ТГ в цілому складає понад 30 тисяч гривень. Оскільки в таких випадках  податкова вимога не надсилається платнику, то це повинен бути його свідомий вибір, обумовлений обов’язком перед власною територіальною громадою. Наразі з такою незначною заборгованістю в громаді налічується 167 боржників.

В рамках діалогу Григорія Калинюка з начальником фінансового управління Богородчанської селищної ради Михайлом Хімчаком обговорено ряд спільних заходів спрямованих на упередження податкової заборгованості по майнових податках та підсумках деклараційної кампанії доходів громадян.