Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В Рогатинській ДПІ відбувся семінар щодо новацій с застосування РРО, ПРРО платниками єдиного податку

30.07.2021

В Рогатинській ДПІ, 29 липня п.р. відбувся семінар для платників податків, на якому начальник інспекції Тетяна Холява ознайомила присутніх з новаціями застосування РРО, ПРРО платниками єдиного податку.

Тетяна Холява розповіла присутнім, що наразі законодавець відтермінував застосування касових апаратів для платників єдиного податку 2-4 груп, крім випадків передбачених законодавством. Зокрема, підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, і загальний обсяг доходу не перевищив в 2021 році – 1 млн 320 тис грн, можуть до 31.12.2021 року не використовувати касовий апарат. Водночас платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я, реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, незалежно від обсягу доходу, зобов'язані проводити готівкові розрахунки з застосування РРО, програмних РРО. Якщо ж суб’єкти господарювання перебувають на загальній системі оподаткування, то здійснення готівкових розрахунків з покупцями відбувається також лише через РРО, ПРРО. 

Також, керівник податкової інспекції зазначила, що платники податків мають можливість використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій під час продажу товарів, послуг. Суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.