Територіальні органи ДПС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Основні напрямки співпраці обговорили податківці Рожнятівщини та представники Брошнів-Осадської селищної територіальної громади

02.08.2021

Нещодавно відбулась зустріч в.о.начальника Рожнятівської ДПІ Ніни Сагайдак з начальником фінансового відділу Брошнів-Осадської селищної територіальної громади Боженою Семанів, на якій обговорено резерви наповнення місцевих бюджетів, зменшення податкової заборгованості зі сплати податків і зборів та легалізація  найманих працівників.  

Як зазначила Ніна Сагайдак, основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб, який в першу чергу сплачується роботодавцями із заробітної плати найманих працівників. Тому, за словами посадовиці, з метою своєчасного надходження ПДФО, податківцями проводиться постійна роз’яснювальна робота щодо необхідності офіційного оформлення працівників, виплати їм заробітної плати на рівні не меншому, ніж встановлено законодавством, своєчасного нарахування та сплати податків з неї.

В ході зустрічі учасники обговорили співпрацю між територіальною громадою та ДПІ у напрямку обміну інформацією щодо всіх діючих договорів оренди землі та укладання нових з врахуванням реальної вартості землі та необхідності проведення звірки інформації щодо об’єктів житлової і нежитлової нерухомості.

Також в.о.начальника Рожнятівської ДПІ Ніна Сагайдак та начальник фінансового відділу Брошнів-Осадської селищної територіальної громади Божена Семанів обговорили спільні заходи, спрямовані на упередження податкової заборгованості з майнових податків та за підсумками деклараційної кампанії доходів громадян.

Крім цього, Ніна Сагайдак повідомила, що з 1 вересня 2021 року розпочинається одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб, яке триватиме до 1 вересня 2022 року, та коротко розповіла хто повинен декларувати доходи, які доходи підлягають такому декларуванню та за якими ставками.